Вночі та на ранок окупанти били по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі та на ранок окупанти били по Нікополю з артилерії, обстріляли й Марганецьку громаду.
Усі наслідки наразі зʼясовуються, але обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









