Ворог знову тероризував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти вдарили дронами-камікадзе по Нікополю та Марганецькій громаді.
Ближче до ночі обстріляли райцентр з артилерії. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









