Нікопольщина знову потерпає від ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти протягом дня атакували Нікопольщину з артилерії, дронами-камікадзе, скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по райцентру, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена адмінбудівля, господарська споруда та споруда, що не експлуатувалася. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









