Нікополь знову був під ворожими обстрілами.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері, вночі та на ранок ворог атакував Нікополь. Били по місту з артилерії та дронами-камікадзе.
На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









