Окупанти вночі били по Нікопольщині. Атакували з артилерії та безпілотниками.
Цілили по Нікополю, Мирівській та Червоногригорівській громадах. Постраждала 38-річна жінка. Її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджене фермерське господарство, знищена техніка. Зачепило 3 двоповерхові житлові будинки, приватну оселю, заправку, легковик та вантажівку.
Юлія Олександрова









