Ворог продовжує тероризувати мирне населення Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30.
Ворог продовжує тероризувати мирне населення Нікопольщини.
Вчора ввечері окупанти поцілили по автомобілю, де знаходились двоє дітей.
На жаль, загинула 12-річна дівчинка та жінка 25 років. Поранений 25-річний чоловік і 4-річна дівчинка. Дитина перебуває у тяжкому стані.
Загалом російські війська били по райцентру з артилерії та дронами-камікадзе. По Червоногригорівській громаді поцілили з «граду».
Пошкоджене службове авто газової служби.
За уточненою інформацією, через вчорашній удар по Нікополю пошкоджена приватна оселя й газогін.
Юлія Олександрова









