У Дніпропетровській області внаслідок атаки БПЛА на території підстанції виникла пожежа, яка призвела до знеструмлення підстанцій та побутових споживачів.
Про це повідомили у Міненерго.
Окрім цього, через низову пожежу, спричинену обстрілами, відключалась повітряна лінія, що спричинило зниження напруги та порушення руху потягів.
За останньою інформацією, з технологічних причин в області наразі знеструмлено 273 споживачі. Внаслідок бойових дій без напруги – 502 споживачі.
Софія Світла









