Окупанти здійснили близько двох з половиною десятків атак на Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Постраждав 51-річний чоловік, його госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Через обстріли сталися кілька пожеж, зайнялися приватні оселі, навіс й гараж. Загалом пошкоджені більше десяти приватних будинків, садовий будинок, господарські споруди, комунальне підприємство, інфраструктура, парники, декілька автівок, техніка, лінії електропередачі та газогони. Загинула свійська птиця.

Юлія Олександрова









