Знову ворог не залишав у спокої нашу область.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти продовжили бити по Нікопольщині. Атакували дронами-камікадзе райцентр та Марганецьку громаду. Пошкоджений приватний будинок.
Вночі обстріляли Нікополь з артилерії. На ранок поновили атаки дронами по райцентру. Наслідки уточнюються.
Гучно було й у
Синельниківському районі. Там через російську атаку зайнялася будівля, що не експлуатується. Пожежу рятувальники вгамували.
Юлія Олександрова









