Окупанти вночі атакували Дніпро.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі в Дніпрі було гучно. Через ворожу ракетну атаку пошкоджений промисловий обʼєкт, там сталася пожежа. Але все добре, ніхто не постраждав.
Вночі ворог атакував Нікопольщину дроном-камікадзе й артилерією.
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді. Пошкоджена інфраструктура. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









