Ворог знову не залишав у спокої Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти декілька разів атакували Нікопольщину.
Цілили з артилерії по райцентру та Марганецькій громаді. Також по Нікополю запустили два дрони-камікадзе. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









