Ввечері та вночі ворог знову бив по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Надвечір атакували Нікополь дроном-камікадзе, з «граду» обстріляли Марганецьку громаду. Пошкоджені 4 багатоквартирних будинки.
Вночі обстріляли з артилерії Нікополь, Покровську та Червоногригорівську громади. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









