Окупанти знову тероризують Нікопольщину. Є поранені.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вранці через ворожий артобстріл у Марганецькій громаді постраждали двоє чоловіків 69 та 89 років.
Ворог цілив артилерією та дронами-камікадзе по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталися дві пожежі. Пошкоджене транспортне підприємство, знищений приватний будинок і гараж. Зачепило ще 4 приватні оселі, стільки ж господарських споруд, теплицю, інфраструктуру та лінії електропередачі.
Також ворог вдарив дроном-камікадзе по Синельниківському району. Пошкоджений приватний будинок. На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









