Окупанти гатили по Нікопольщині дронами-камікадзе та артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти продовжили бити по Нікополю. Гатили дронами-камікадзе й артилерією. Пошкоджена інфраструктура.
Ближче до ночі обстріляли Марганецьку громаду і знову вдарили по Нікополю. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









