ДТП сталася на Донецькому шосе, близько 3-ї години ночі.
Водій автомобіля Infiniti не впорався з керування та в’їхав в будівлю кафе.
На щастя, ніхто не постраждав.
Під час спілкування з кермувальником патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Від освідування у встановленому законом порядку він відмовився.
На чоловіка патрульні склали протоколи та відсторонили його від керування авто.

Інна Кот









