Знову Нікопольщина була під ворожим вогнем.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією.
Цілили по райцентру, Мирівській та Покровській громадах. На щастя, обійшлося без жертв та поранених.
Юлія Олександрова









