Окупанти били по Нікополю та Мирівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог продовжив бити по Нікопольщині артилерією та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по Нікополю та Мирівській громаді.
На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.
Юлія Олександрова









