Вночі ворог запустив ракету на область.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ніч в області була неспокійною.
Зокрема гучно було у Павлограді. Через ворожу ракетну атаку в місті сталася пожежа. Пошкоджене підприємство. Втім, минулося, ніхто не постраждав.
Також вночі окупанти обстріляли з артилерії Нікополь. На щастя, там теж обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









