У Синельниківському районі два посадовців привласнили понад 1,2 мільйона гривень на ремонті вагонного депо.
Засновник ТОВ та бухгалтер підробили та надали замовнику офіційні документи, в яких значно завищили вартість виконаних робіт.
З’ясувалося, що замість вказаних у договорі деталей, підрядник поставив дешевші, але у документах цього не зазначив.
Тепер засновник ТОВ та бухгалтер підуть під суд.
Інна Кот









