За жорстоке вбивство жінки у Павлограді поліцейські затримали двох чоловіків.
Підозрювані завдали жертві численні тілесні поранення, після чого вивезли тіло у лісопосадку та підпалили.
7 жовтня до поліції надійшло повідомлення, що під час гасіння сухої трави надзвичайники виявили обгоріле тіло жінки.
Під час огляду загиблої правоохоронці виявили на її тілі сліди насильницької смерті.
Загиблою виявилась 45-річна містянка.
Правоохоронці розшукали вбивць – двох чоловіків віком 26 та 33 років.
Їх затримали за участі спецпризначенців КОРД.
З’ясувалося, що останнім часом фігуранти знімали квартиру у Павлограді.
6 жовтня вони познайомилися з потерпілою та запросили до себе в гості. Під час конфлікту чоловіки напали на жінку та завдали їй тілесних ушкоджень по голові, у шию та груди.
Від отриманих травм жертва померла на місці.
Далі зловмисники, щоб приховати злочин, перенесли її до мікроавтобуса, вивезли до лісопосадки та підпалили тіло.
Під час обшуку за місцем проживання підозрюваних вилучено сліди та знаряддя злочину – ніж і табурет. Також вилучено мікроавтобус Ford Transit зі слідами злочину.
Наразі вбивці під вартою.

Інна Кот









