Днями у Дніпрі помітили автомобіль Bentley, водій якого грубо порушував ПДР.
На перехресті вулиць Гоголя і Святослава Хороброго він виїхав на острівець безпеки, порушивши правила проїзду перехресть.
Патрульні подали вимогу про зупинку, але водій її проігнорував, пришвидшився і продовжив рух у напрямку проспекту Лесі Українки.
Згодом кермувальника наздогнали.
На водія склали адмінматеріали за порушення ПДР, незупинку на вимогу поліцейських, а також, оскільки водій мав ознаки сп’яніння – протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП.
Інна Кот









