Вночі російські війська двічі вдарили по Кривому Рогу. Постраждали 17 людей. До лікарні госпіталізували 8 потерпілих. Стан усіх – середньої тяжкості.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджені готель, магазин, адмінбудівля, навчальний заклад, сім багатоквартирних будинків. Побиті близько півтора десятка автівок. Зокрема, й три пожежні машини, стільки ж службових автомобілів поліції і карета «швидкої».
Розгорнуті штаби, де приймають заяви про пошкоджене майно, видають будматеріали, допомагають людям.
Також вночі окупанти гатили артилерією по Марганцю Нікопольського району, на ранок обстріляли райцентр. Тут, на щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









