На Дніпропетровщині викрили двох юнаків, які причетні до підпалу залізничного об’єкту.
16-річні хлопці через бот у месенджері отримали пропозицію «швидкого заробітку» від невстановленої слідством особи. Спілкуючись з так званим «роботодавцем», вони одержали завдання здійснити підпал залізничного об’єкту.
Вони облили легкозаймистою речовиною та підпалили релейну шафу залізничної колії у Нікопольському районі. Після вчиненого відправили замовнику фото та відеозвіт проробленої роботи. За це отримали винагороду у сумі 350 доларів США.
У ході обшуку було вилучено мобільні телефони із доказами диверсії.
Юнаки під вартою та можуть отримати 10 років тюрми.

Інна Кот









