Цієї ночі ворог атакував Дніпро,
Нікополь, Покровську, Мирівську та Червоногригорівську громади.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку окупанти продовжували атаки по Нікопольщині.
Били з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Покровській, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Гучно було і у Дніпрі. Через ворожу атаку пошкоджені 2 приватні оселі.
На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.
Юлія Олександрова









