Знову важкий день у Нікопольському районі. Близько двох з половиною атак.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-У Марганці загинув 74-річний чоловік, а у Нікополі постраждав чоловік 76 років. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Окупанти гатили з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Покровській, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджений спортивний обʼєкт, 7 приватних будинків, заправні станції, інфраструктура, авто, 2 господарські споруди, парник, газогони та лінії електропередачі.
Вдень наші сили ППО збили над областю ворожий розвідувальний безпілотник.

Юлія Олександрова









