Ворог вдарив по двох районах області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог не припиняв атакувати Нікопольщину.
Надвечір вдарили дроном-камікадзе по Марганецькій громаді. Вночі гатили по Нікополю з артилерії й «граду», а вранці запустили по райцентру дрон-камікадзе.
Через ворожі атаки сталися пожежі, пошкоджена адмінбудівля, інфраструктура й автобус. Внаслідок ранкового удару у Нікополі пошкоджений мікроавтобус.
Гучно було і у Синельниківському районі. Там також сталося займання.
Головне, що люди не постраждали.
За уточненою інформацією, через вчорашні обстріли у Червоногригорівській громаді пошкоджено заправну станцію.

Юлія Олександрова









