У Дніпрі минула важка ніч. Після ракетної атаки продовжують усувати наслідки. На жаль, є невтішні новини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Трагічна ніч у Дніпрі. Ворог атакував місто ракетами. Загинули троє мешканців, дві жінки та дитина – дівчинка 14 років. Поранення отримали 19 людей, серед них 4 дитини від 8 до 17 років. З-під завалів рятувальники дістали жінку та 8-річну дитину. Зруйнований двоповерховий житловий будинок. Пошкоджено 13 багатоквартирних будинків, лікарню, 30 автомобілів. Знищений гараж, зачепило 2 приватні оселі. Психологічну допомогу отримали 9 мешканців міста.
Також ворог не залишив у спокої Нікопольщину. Ввечері та на ранок вдарили дронами-камікадзе по Нікополю, а вночі поцілили артилерією по Марганецькій громаді. Пошкоджена інфраструктура. Там обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









