Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом усього дня окупанти били по Нікопольщині – здійснили більше двох десятків атак дронами-камікадзе, артилерією, скидали й боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 2 багатоповерхівки, підприємство, 8 приватних осель, 3 господарські споруди, 3 гаражі, інфраструктура, лінія електропередачі та газогони.
Також ворог запустив дрон-камікадзе по Зеленодольській громаді Криворізького району. Пошкодження зафіксовано на території підприємства.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









