Ворог вдарив по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі ворог продовжив атаки по Нікопольщині. Били дронами-камікадзе й обстріляли з РСЗВ.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. Пошкоджене підприємство.
Вранці окупанти обстріляли Марганецьку громаду з артилерії. Наслідки зʼясовуються.
За уточненою інформацією, через вчорашні атаки по району постраждали двоє людей – жінка 26 років та 36-річний чоловік. Але все добре, їм надали допомогу, лікуватимуться вдома.
Юлія Олександрова









