Поліція Дніпра затримала 58-річного чоловіка, який вчинив стрілянину посеред вулиці.
26 жовтня близько 21.00 до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Ольгерда Бочковського у Дніпрі.
З’ясувалося, що п’яний дніпрянин викликав собі “швидку”, бо зле почувався.
Коли медики прибули на виклик, він спочатку почав їм погрожувати, а потім декілька раз вистрелив з рушниці.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Поліцейські затримали 58-річного стрілка та вилучили мисливський нарізний карабін.
Наразі правоохоронці вирішують питання щодо анулювання у чоловіка дозвілу на зберігання зброї.
Порушнику загрожує до 7 років тюрми.
Інна Кот









