Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Покровській, Мирівській та Червоногригорівській громадах
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти протягом усього дня атакували Нікопольщину – здійснили більше двох десятків ударів. Били з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Покровській, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджено промислове підприємство, 7 приватних будинків, 2 господарські споруди, мопед та лінії електропередачі. Зачепило й інфраструктуру.
За уточненою інформацією, через нічний обстріл Червоногригорівської громади пошкоджені 3 приватні оселі й стільки ж господарських споруд.
Обійшлося без постраждалих.
У Кривому Розі через ворожий удар пошкоджені майже 40 багатоквартирних будинків,
один – частково зруйнований, зачепило школу та заклад культури.
Постраждали 15 людей. 3 них 8 досі в лікарні, один – у важкому стані.

Юлія Олександрова









