Окупанти били по Нікополю, Покровській, Мирівській та Червоногригорівській громадах. Є руйнування.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук:
-Окупанти продовжили атакувати Нікопольщину. Вчора ввечері та вночі били по району дронами-камікадзе, артилерією та РСЗВ. Цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Червоногригорівській громадах. Пошкоджено приватну оселю, заправну станцію, інфраструктуру та газогін.
Юлія Олександрова









