Сьогодні окупанти атакували Нікопольський та Криворізький райони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-По Нікопольщині гатили загалом більше півтора десятка разів.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах. Били з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Пошкоджена багатоповерхівка, 12 приватних будинків, підприємство, інфраструктура, авто, трактор, бульдозер, з десяток сонячних панелей та газогони.
Також ворог вдарив з артилерії по Криворізькому району, Грушівській громаді. Пошкоджені 2 приватні будинки, господарська споруда, газогін та лінія електропередачі.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









