Протягом дня окупанти вдарили по Мирівській громаді та Нікополю.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог продовжує тероризувати мирних мешканців Нікопольщини.
Сьогодні у Нікополі через артилерійський обстріл постраждала 78-річна жінка. Її госпіталізували до хірургічного відділення. Лікарі надають усю необхідну медичну допомогу.
Пошкоджена адміністративна будівля, приватний будинок, 2 будівлі, що не експлуатувалися та лінія електропередачі.
Протягом дня окупанти також цілили дронами-камікадзе по Мирівській громаді та Нікополю. Зачепило інфраструктуру.

Юлія Олександрова









