1 листопада ворог атакував два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вдень продовжилися атаки по Нікопольщині. Ворог бив з артилерії, дронами-камікадзе й РСЗВ.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах. Пошкоджений приватний будинок, господарська споруда, загинула свійська тварина, зачепило лінію електропередачі.
По Зеленодольській громаді, що на Криворіжжі, агресор поцілив безпілотником.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









