Окупанти атакували Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти двічі обстріляли Нікополь з артилерії. Запустили з півдесятка снарядів.
Сталася пожежа, пошкоджене підприємство.
На щастя, ніхто не постраждав.
За уточненою інформацією, через вчорашній ракетний удар по Дніпровському району постраждали 8 людей.
У дівчинки 8 років та у 15-річного хлопця – осколкові поранення, 83-річна жінка госпіталізована у важкому стані. Інші лікуватимуться вдома.
Юлія Олександрова









