Зупинка громадського транспорту на проспекті Поля впала через сильний вітер.
Вона завалилася на людей, які стояли під навісом.
Більшість встигли відскочити, а двох пенсіонерок привалило конструкціями.
На місці працювала “швидка” та надзвичайники. Попередньо, жінки не травмувалися.
У міськраді пояснили, що ця зупинка була зведена ще у 1990-х роках, та її планували замінити. Тож тепер там нарешті повинна з’явитися нова зупинка.
Інна Кот









