Сьогодні у Дніпрі автівка збила двох школярів на “зебрі”.
Трагедія сталася вранці на вулиці Симиренківській. За кермом “FORD SIERA” був 23-річний водій. Він збив 8-річних дітей, які переходили дорогу.
Внаслідок ДТП одна дитина загинула, іншу “швидка” забрала до лікарні.
Попередньо, водій тверезий. Наразі він затриманий та дає свідчення поліції.

Інна Кот









