Ворог атакував Нікопольщину та Синельниківщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти обстріляли Нікополь з РСЗВ «Град».
Постраждав 50-річний чоловік, його госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Внаслідок атаки пошкоджене підприємство.
У Синельниківському районі через ворожу атаку сталася пожежа.
Пошкоджена інфраструктура.
Також вночі працювали наші оборонці неба!
Юлія Олександрова









