Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог протягом дня атакував Нікопольщину близько півтора разів. Били по району артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Через обстріли сталася пожежа, пошкоджені 16 приватних будинків, 12 господарських споруд, агрофірма, 3 авто, заправна станція, лінії електропередачі та інфраструктура.

Юлія Олександрова









