Окупанти били по Нікопольщині та Криворіжжю.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти декілька разів били по Нікопольщині – атакували дронами-камікадзе й обстріляли з «Граду».
Цілили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
У Нікополі постраждала 51-річна жінка, їй надали усю необхідну медичну допомогу. Пошкоджені 2 приватних будинки, інфраструктура та лінія електропередачі.
Безпілотником вдарили і по Зеленодольській громаді, що на Криворіжжі. Понівечена інфраструктура.

Юлія Олександрова









