Окупанти били по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог протягом дня майже два десятки разів атакував Нікопольщину. Били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників та обстрілювали з «Граду».
Цілили по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена інфраструктура, комунальне підприємство й господарська споруда.
На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









