Окупанти били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько півтора десятка атак – ворог протягом дня постійно атакував Нікопольщину. Били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників та обстрілювали з «Граду».
Цілили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
У Нікополі через ворожий артобстріл постраждала 75-річна жінка. Але все добре, вона лікуватиметься вдома.
Пошкоджена багатоповерхівка, 10 приватних будинків, 10 господарських споруд, транспортне підприємство, 3 гаражі, сонячні панелі, теплиця, лінія електропередачі та газогін.

Юлія Олександрова









