Ворог атакував Нікопольщину БпЛА.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти двічі атакували Нікопольщину.
Били дронами-камікадзе по населених пунктах Марганецької та Мирівської громад. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









