Поліція Дніпра викрила чоловіка, причетного до серії крадіжок у пасажирів потягів.
Зловмисник непомітно забирав із сумок пасажирів гроші з картками.
У жовтні до поліції Дніпра почали надходити повідомлення про викрадення майна пасажирів залізниці.
Правоохоронці встановили, що до крадіжок причетний 36-річний житель Миколаївської області.
З’ясувалося, що злодій спеціалізувався на крадіжках у пасажирських вагонах – зловмисник забирав сумки пасажирів, діставав з них цінне майно, а потім сумки повертав на місце. Через це люди не одразу помічали, що стали жертвами злочину.
19 листопада грабіжнику повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.
Злодію загрожує до 8 років за ґратами.
Яна Чуб









