У ніч на 18 листопада сталася масштабна пожежа на конефермі у Єлизаветівці.
Вогонь стрімко розповсюджувався та майже не залишив шансів тваринам врятуватися. На жаль, загинуло понад 140 свійських тварин.
Але більшість тварин вдалося врятувати.
Господарі ферми розповіли, як рятували своїх вихованців.
-Пелікана управляючий коенеферми виніс на руках з палаючої будівлі. Телятко врятував охоронець ферми, який на той момент проводив обхід території. Загін, де мешкало теля, знаходився в епіцентрі пожежі. Зараз мале телятко мешкає із кіньми. Кенгуру пощастило, залишилися цілими. Олені в порядку, але добряче надихалися диму, потроху відновлюються. Віслюки також в порядку, але їм теж потрібен час для відновлення. До страусів дійшов тільки дим, вони ховалися у своєму будиночку. Домівка корів повністю зруйнована, корови постраждали більше за всіх. Нутрії всі цілі, до них вогонь не дійшов. З єнотом теж усе в порядку, сторона де знаходиться його помешкання, не постраждала, – розповіли на фермі.

Софія Світла









