Сьогодні під час ранкової атаки на Дніпро постраждала будівля реабілітаційного центру, де перебували пацієнти з інвалідністю.
У самому корпусі побито декілька десятків вікон. Місцями понівечена покрівля. На кухні потрощений посуд. Та найбільші руйнування – у котельні на території. Обладнання й комунікації вціліли.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Дивом у закладі ніхто не постраждав. Персонал і пацієнти, які перебували там, встигли пройти в укриття. Їх було семеро, бо більшість проходять реабілітацію вдень.
Цілий день у закладі ліквідували наслідки ворожої ракетної атаки.

Софія Світла









