З раннього ранку ворог атакував ракетами Дніпро.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Зранку область знаходиться під ворожою атакою. У Дніпрі було гучно – сталося кілька пожеж. Пошкоджене підприємство.
Також вночі окупанти декілька разів обстріляли Нікопольщину. Цілили з артилерії та «Граду» по райцентру, Червоногригорівській та Покровській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









