Сьогодні Дніпро та Кривий Ріг пережили потужні ракетні удари.
У містах є постраждалі та багато руйнувань.
Про наслідки ворожих атак повідомив голова облради Микола Лукашук:
-За уточненою інформацією, через ворожий ракетний удар по Кривому Рогу постраждала 31 особа. Двоє з них зараз знаходяться у важкому стані в лікарні. Пошкоджені адміністративні будівлі, 9 багатоповерхових будинків, пошта, магазин, мікроавтобуси, легковий автомобіль та лінія електропередачі.
У Дніпрі через ранкову атаку постраждали троє людей. Пошкоджені приватні будинки, одноповерхова будівля, реабілітаційний центр та гаражний кооператив.
Також сьогодні окупанти атакували Нікопольщину з артилерії. Обстріляли райцентр та Марганецьку громаду. На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









