Сьогодні знову Нікопольщина зазнала ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог більше десятка разів атакував Нікопольщину. Били з артилерії та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 9 дачних будинків, 4 приватних, нежитлова будівля, 2 автівки та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









